Hiro TT®

HIRO TT®: Duální paralelní účinek.

Hiro TT® je nová terapeutická strategie a aplikace Hilterapia®, která vytváří nové možnosti pro ošetření bolestivých onemocnění pohybového aparátu.

Hiro TT® z technické hlediska kombinuje jednu z nejefektivnějších terapií Hilterapia® (laserový systém z přístroje Hiro 3.0 – 3000W, 15 000 W/cm2) s chladícím systémem SmartCooler.

Nové možnosti systému:

Předchlazení tkáně kontaktním elementem SmartCooler, což způsobí vasokonstrikci cév snižuje pohlcování energie v povrchových vrstvách a umožní aplikovat větší dávky energie do hlubších vrstev tkáně.
= Lepší a dlouhodobější terapeutické výsledky u chronických hlubokých lézí a ošetření kloubních struktur.

Předchlazení dále umožňuje použít ještě větší intenzity záření při respektování tepelného prahu tkáně, což vede k aplikaci většího množství energie do hlubších vrstev tkáně, bez poškození povrchových vrstev tkáně
= Lepší a dlouhodobější terapeutické výsledky u chronických lézí, redukci svalových hypertonů.

Paralelní aplikace chladu a Hilterapia® vytváří tepelný gradient, který způsobuje vnitřní mikro masáž uvnitř tkáně a působí na myorelaxaci tkáně.
= Ovlivnění chronických lézí s dlouhodobějším efektem.

SmartCooler a speciální vestavěné protokoly, které upravuje jednotlivé parametry, umožní ošetřovat akutní a super-akutní stavy ihned po traumatu, jelikož nedojde k navýšení teploty ve tkáni nad mez, která by vyvolala možné nežádoucí účinky. Inovace tak dává možnost nejen zkrácení celkové doby rekonvalescence, ale také ovlivňovat průběh hojení tak, aby nepřešel do chronické fáze.